Zuzana Plačková sa netají estetickými vylepšeniami, ktorými si už roky dopomáha k vysnívanému vzhľadu, pričom výraznou premenou neprešla len jej tvár, ale takmer celé telo. Teraz sa úspešná podnikateľka podelila s fanúšikmi o fotografiu, na ktorej je zachytená v najväčších bolestiach priamo po zákroku!

Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková podstúpila v polovici októbra rozsiahlu plastickú operáciu, kvôli ktorej cestovala do neďalekého Kyjeva. Počas zákroku, za ktorý zaplatila astronomických 33-tisíc eur, jej chirurg opätovne upravil nos, odstránil dvojitú bradu, tuk z líc, rozpustil kyselinu hyalurónovú v perách a na záver jej vyplnil mimické vrásky.

Zuzana však so svojou “prirodzenosťou” napokon nebola celkom spokojná a len prednedávnom si nechala opakovane zvýrazniť pery. Brunetka sa počas sviatkov prihovorila svojim fanúšikom, kde ich vyzvala, aby jej položili zopár otázok. Okrem iných medzi nimi bola aj tá, kde sa cítila najhoršie. Brunetka neváhala a zverejnila fotografiu tesne po zákroku, kedy jej tvár lemujú hrubé obväzy a v nose má zavedené vatové tampóny. Spoznali by ste na tejto fotografii Zuzanu?

Fotku Zuzany tesne po plastike môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova, luczofcik.photography