Spevácka diva Dara Rolins nedávno priznala, že sa zverila do rúk známeho plastického chirurga, ktorý mal zrejme kopec práce. O pár dní neskôr totiž operoval aj influencerku Zuzanu Strausz Plačkovú, ktorá sa však rozhodla pre omnoho rozsiahlejší zákrok.

Instagramová hviezda si to namierila do ukrajinského Kyjeva, kde jej vyhľadávaný plastický chirurg Maxim Ivanchuk upravil tvár tukom odsatým z jej vlastného tela, a zároveň jej rozpustil výplň v perách. Podľa Zuzaniných vyjadrení nešlo o bolestivý zákrok, no čaká ju rekonvalescencia.

Týždeň po estetickom zásahu sa napokon ukázala fanúšikom v krátkom videu, kde si oči zamaskovala okuliarmi. ,,Mám ešte veľa modrín, opuch, postupne to pôjde dole. Výsledok je už teraz brutálny,“ tešila sa opuchnutá Zuzana. Ako prezradila, postupne jej odstránili bandáže i tampóny z nosa, ktoré jej zabraňovali dobre dýchať.

Plačková sa však rozhodla, že svojím priaznivcom sa znova ukáže až vo chvíli, keď extrémny opuch opadne a výsledky môžu vidieť aj oni. Nateraz im aspoň prisľúbila, že dokumentuje celý priebeh liečby a neskôr ho s radosťou zverejní.

Vyjadrenie Zuzany Plačkovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova  |  Video: Streamable.com