Zuzana Strausz Plačková tvorí pár s manželom Reném už dlhé obdobie, pričom v roku 2013 prekonali aj závažnejší rozchod, kedy si nevedeli prísť na meno. Práve z tejto životnej kapitoly zverejnil influencer jedinečný záber, na ktorom pôsobí ako celkom iný muž!

Jeden z najsledovanejších párov domáceho šoubiznisu sa rokmi zmenil doslova na nepoznanie. Zo Zuzany Strausz Plačkovej a jej manžela Reného sa nedávno stali rodičia rozkošného synčeka Diona, pričom celebritní rodičia sa tešia nielen z vytúženého bábätka, ale aj výzoru.

V priebehu posledných rokov podstúpila Zuzana niekoľko procedúr, ktoré jej dopomohli k vysnívanému vzhľadu, kým premenou prešiel aj samotný René. Ten sa pred pár hodinami pochválil na sociálnej sieti Instagram jedinečným záberom, ktorý zachytáva jeho „pred a po“ s rozdielom desať rokov.

,,34 vs 24, najlepšia investícia je do seba a mať dobrú životosprávu a nepapať bagety,“ napísal influecner a hudobník, ktorý má na svojom konte niekoľko úspešných hitov. René je na zábere z minulosti výrazne odlišný, pričom úsmev mu zdobia vlastné zuby, okrúhle líca a čierne vlasy. Spoznali by ste ho aj na starom zábere?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rene.rendy