Zuzana Plačková sa spolu s Reném Strauszom už štyri mesiace teší z malého Dionka, ktorého priviedla na svet v bratislavskej nemocnici. Ako však prezradila na sociálnej sieti, jeho tváričku nebude verejnosti ukazovať ešte dlhý čas. Dôvodom je strach z viacerých vecí, ktoré by ľudia mohli urobiť.

Známa influencerka je už štyri mesiace šťastnou mamou syna Diona, ktorý robí rodičom obrovskú radosť. Počas Vianoc si pritom želala len jediný darček a nedávno priznala, že odchádza absolvovať ayurvédsky pobyt, aby sa mohla pripraviť na druhé dieťatko.

Tváričku Diona však pred verejnosťou zásadne nezdieľa. Pred pár hodinami sa jej omylom podarilo drobca predsa len ukázať, no opäť pripomenula, prečo svojho synčeka tak veľmi stráži pred zrakmi cudzích ľudí. „Na sociálnych sieťach neviete, kto sa skrýva za profilmi, sú tam aj rôzni úchyláci,“ myslí si podnikateľka.

Zuzana sa však obáva aj čohosi iného: „Sú tam rôzni ľudia, ktorí vedia aj cez fotku, pokým vidia oči dieťaťa, ho urieknuť a iné pliagy,“ obáva sa. Kráľovná Instagramu pripomenula, aké obrovské množstvo negatívnej energie vysielajú ľudia na ňu a Reného, a preto nechce ničomu podobnému vystavovať svoje dieťa. Na prípade, keď sa pri kočíku pristaví osobne niekto z fanúšikov a chce sa na chlapčeka pozrieť, však influencerka nevidí nič zlé.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova