Včera sme vás informovali o tom, že Andrea Heringhová už dávnejšie odcestovala za Borisom Kollárom a deťmi na Miami. Trávia tam letné prázdniny a zjavne si to užívajú, keď Andrea pridala provokačnú fotku s komentárom: “Niet nad dobrého priateľa.” Ale čo robí Barbora Balúchová?

[sociallocker]Boris Kollár, budúci otecko už desiateho potomka, opustil Slovensko pár dní po prevalení informácie, že Barbora Balúchová s ním čaká dieťa. Odišiel do svojej vily v Miami a na otázky, aká žena mu bude robiť spoločnosť, reagoval, že sa ide venovať iba deťom. No netrvalo dlho a docestovala za ním Andrea Heringhová, jediná žena považovaná za oficiálnu Borisovu partnerku a zároveň jediná mamička, ktorá má s ním 2 potomkov. Za veľkou mlákou si užívajú oddych a leto, Andrea nezabúda provokovať svoje sokyne na sociálnej sieti a dávať najavo kto je stálicou napriek všetkým Borisovým bokovkám.

Barbore Balúchovej sa musí na takéto fotky pozerať ťažko, no funguje ďalej. Napriek tehotenstvu je v plnom pracovnom nasadení a veľa koncertuje, s čím sa podelila aj so svojimi fanúšikmi. Okrem toho má svoj Beauty Salon, takže na dovolenku jej čas asi neostal. K jednej zverejnenej fotke napísala: “Pred koncertom treba načerpať energiu.” Zdá sa, že jej nemá na rozdávanie veľa, no nikdy nezabúda na fanúšikov a teší sa na koncerty.

Pred koncertom treba načerpať energiu. Mengusovce už sa na vás teším???

Fotka uverejnená používateľom Barbora Balúchová ? (@barborabaluchova),

Mám akurát za sebou skvelý koncert. Ďakujem ľudia za neskutočnú atmosféru???

Fotka uverejnená používateľom Barbora Balúchová ? (@barborabaluchova),

Zdroj/ Foto: Instagram, Facebook[/sociallocker]