Modelka Andrea Verešová tvorí s manželom Danielom Volopichom ukážkový pár už veľa rokov. Momentálne sa ale v rodine Verešovcov prepiera údajná nevera a nepomáhajú tomu ani fotky, ktoré hovoria jasnou rečou.

Hoci je manželstvo podnikateľa Daniela Volopicha s modelkou Andreou Verešovou ukážkové, to isté sa, žiaľ, nedá povedať o jej sestre Alexandre (43). Tá je už 13 rokov vydatá za poradcu novozvoleného českého prezidenta Miloša Zemana, Martina Nejedlého (51), s ktorým vychováva dve deti. V poslednej dobe to má u nich ale poriadne škrípať a Martin mal byť odfotený pri dobrej zábave v spoločnosti istej brunetky Zuzany, ktorá je zároveň manželkou jeho dobrého kamaráta,  foto >>> TU <<<.

Portál Blesk prišiel s informáciou, že brunetka sa dokonca objavila aj v štábe novozvoleného prezidenta a na ruke sa jej blyští krásny prsteň. Ktovie, akú dohru bude mať táto zapeklitá situácia? Ešte pred rokom sa ale na plese ukázal Nejedlý v doprovode svojej manželky Alexandry. Dvojicu mala pritom “zoznámiť” práve Andrea, keďže svoju sestru po strate partnera práve ona vytiahla do spoločnosti, v ktorej sa zoznámili a krátko na to zosobášili.

Verešová sa netají tým, že svojej rodine pripravuje dobré jedlo

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, Instagram