V živote každej ženy je svadba jedným z najdôležitejších dní, pričom chce byť tou najkrajšou nevestou pod slnkom. Presne po tomto túžila aj mladá žena, ktorá by však nemohla mať zákernú svokru. Práve vďaka nej totiž došlo k nepríjemnému incidentu priamo na ceremónií! 

Sociálnymi sieťami momentálne koluje fotografia zo svadby, kde sú zachytení novomanželia s blízkou rodinou. Mnohí ľudia pri pohľade na tento záber zostali v šoku a nazvali ho vrcholom drzosti. Nevesta si totiž zvolila krémové šaty a jej budúca svokra považovala za vhodné, keď si oblečie snehovo bielu róbu.

Staršia žena sa tak objavila na svadbe svojho syna v bielych šatách aj napriek tomu, že hostky obdobných ceremónií dobre vedia, že táto farba by mala ostať pre všetkých okrem novomanželky absolútnym tabu.

“Nevesta zvolila krémové šaty, takže moje biele boli vhodné,” tvrdí alibisticky čerstvá svokra. Záber, ktorý je zachytený na veselici, je jedinou fotografiou novomanželov s rodinou, pričom nevesta sa na nej snažila aspoň usmievať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter/advocatecarey  |  Foto: Twitter/advocatecarey, Pixabay