Začiatkom roka prekvapila televízia Markíza divákov kontroverznou šou Svadba na prvý pohľad, kde mali tri dvojice navždy spojiť svoje životy na základe rozhodnutia špecialistov. Medzi inými sa po prvýkrát až pred oltárom stretli aj Júlia a Ľubomír, ktorým však tak, ako ani ostatným zúčastneným, žiaľ, vzťah nevyšiel.

Šou Svadba na prvý pohľad sa stretla s rozpačitými reakciami divákov, ktorí len s údivom sledovali vyvíjajúce sa vzťahy troch párov. Okrem Gabiky a Stana, Lucie a Ivana sa v relácii ukázali aj Júlia s Ľubom, ktorí si vo finále dali šancu na lásku. Potom, čo sa vždy uchichotaná kráska nasťahovala k svojmu partnerovi, ten ju mal po roztržke nečakane obdarovať rozkošným šteniatkom. Ako však napokon vysvitlo, Júlia si ho nenechala a psiemu spoločníkovi musel byť nájdený náhradný domov.

Ako však iba pred okamihom priznala na sociálnej sieti Instagram, dnes jej život obohacuje nový spoločník, fenka Panda. Malé čierne šteniatko zvečnila v miske, pričom jedna z komentujúcich dám si neodpustila štipľavú poznámku. “To si si mohla nechať aj Harryho,” napísala istá Jana, čo bývalú nevestu nenechalo chladnou.

Ako ozrejmila, pred dvoma rokmi, kedy bola relácia natáčaná, mala doma dve dospelé fenky a skutočnosť, že by si tak zobrala Harryho do trvalej starostlivosti, neprichádzala do úvahy. “Nikto so mnou kúpu Harryho nekonzultoval, tak sa, prosím, zdržte týchto extrémne relevantných komentárov. Minulý rok sme o oboch psíkov prišli, mali 16 rokov a s vekom spojené tažkosti. Tak som si rok na to kúpila šteniatko, lebo bez psíka to neni ono,” uviedla. Julia tiež dodala, že malého retrievera si zobral jeden z členov markizáckeho štábu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/giulia_nedbal, panda_nedbal