Éterická speváčka Sima Magušinová očarila svojimi textami a príjemným vystupovaním celé Slovensko, kým kariéru začínala ešte pod dievčenským menom Martausová. V júni minulého roka však povedala svoje životné áno moderátorovi Michalovi Magušinovi, pričom po svadbe si zmenila priezvisko.

V našich končinách nie je ničím neobvyklým, keď žena po svadbe prevezme priezvisko svojho partnera. Výnimkou často bývajú mediálne známe osobnosti, medzi ktoré sa však neradí obľúbená pesničkárka Sima Magušinová. 34-ročná rodáčka z Považskej Bystrice hrdo hovorí o svojej viere v Boha, kým poľaviť v rodinných hodnotách nemienila ani kvôli neúprosnosti sociálnych sietí.

Ako totiž sympatická hudobníčka priznala, na Instagrame si chcela aktualizovať priezvisko, čo jej však nebolo umožnené, a tak si profil jednoducho vymazala. Sima tak v momente prišla o desaťtisíce fanúšikov z online priestoru, pričom radikálny krok poňala, ako inak, s úsmevom.

“Vitajte na mojom novom profile s novým priezviskom. Staré používateľské meno sa kvôli verifikácii nedalo prepísať, tak som účet zrušila,” zasmiala sa autorka mnohých úspešných hitov na novom konte. A kým niektorí umelci by niesli začiatok na sociálnej sieti od piky len s ťažkým srdcom, Sima opäť raz ukázala, že v živote ide o podstatnejšie veci, ako je počet followerov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/simamagusinova, simamagusinova.sk/Maruška Jeňová a Alex Rymšinová