Nicholsonová sa zbavila dredov: Pochválila sa krátkym účesom na chlapca!

Dátum:

Slovenská liberálna politička Lucia Ďuriš Nicholsonová poriadne prekvapila, keď sa na sociálnej sieti pochválila extravagantným účesom. Po takmer dvoch rokoch sa rozhodla pre radikálnu zmenu, pričom hustá hriva je už minulosťou.

Bývalá členka strany SaS sa v júli 2020 rozhodla zmeniť svoj imidž, po ktorom už dlho túžila. ,,A tak som si povedala, prečo to neskúsiť práve toto leto? Človek nikdy nevie, koľko liet ešte príde,“ napísala na sociálnej sieti, pričom sa pochválila bujnou hrivou plnou dredov. Nicholsonová prezradila, že sa nechala inšpirovať jej synom a jeho priateľkou.

Europoslankyňa zatúžila však opäť po zmene, i keď zo začiatku váhala. ,,Trvalo to len chvíľu a váhala som len pri prvom drede, predsa len, boli tu so mnou dva roky. Potom už nebola cesta späť,“ priznala rodáčka z Bratislavy, ktorá má po novom krátky chlapčenský účes.

45-ročná politička sa následne zamyslela nad tým, že aj obyčajné ostrihanie vlasov môže znamenať omnoho viac. ,,Niekto raz povedal, že žena, ktorá si ostrihá vlasy, je pripravená zmeniť svet. Dnes by som ho zmenila radšej ako kedykoľvek predtým. Na svet bez vojen,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...