Lucia Ďuriš Nicholsonová už pred časom avizovala založenie novej politickej strany. Teraz svoj sľub naplnila a pred niekoľkými hodinami predstavila novú víziu fungovania. Verejnosť ale azda najviac zaskočil a prekvapil netradičný názov subjektu, ktorý brunetka zvolila.

Politička, ktorá v minulosti opustila stranu SaS, sa rozhodla pre nový životný i kariérny krok. Ako avizovala už pred časom, plánovala založiť vlastnú politickú stranu, vrátiť sa na scénu s novým konceptom, a to aj napokon urobila.

Len pred niekoľkými hodinami na sociálnej sieti fanúšikom potvrdila pri košíku ovocia, že nová strana sa bude volať Jablko! “Chcelo to niečo svieže, niečo pekné, niečo šťavnaté, chutné. Niečo, čo v sebe skrýva pekný príbeh. A tak sme tu,” vysvetľuje Nicholsonová svoj nápad.

Jablko je moderná, stredová a pro-európska strana, pripravená uchádzať sa o priazeň voličov. Je sviežou alternatívou k súčasným politickým stranám, ktoré sú ideovo alebo ľudsky vyprázdnené a už nedokážu dať ľuďom nádej,” dodáva europoslankyňa. Tá je podľa svojich slov pripravená stratenú nádej Slovákom prinavrátiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová