Slovenská speváčka Dara Rolins je na hudobnej scéne už viac ako 40 rokov, pričom má verných fanúšikov nielen u nás, ale predovšetkým v Česku. Jej kalendár je neustále preplnený vystúpeniami, nehovoriac o mnohých reklamných kampaniach, ktorých jej tvárou.

Popová diva začala profesionálne spievať v útlom detstve, pričom v priebehu svojej kariéry vystupovala po boku Karla Gotta či Michala Davida. Dnes patrí k najúspešnejším speváčkam na česko-slovenskej hudobnej scéne. Niet sa čo diviť, že mnohých zaujíma aj je milostný život.

Dara po rozchode s raperom Rytmusom nikoho oficiálne nepredstavila ako svojho partnera, aj keď niekoľkokrát naznačila, že nie je sama. Situácia sa však zmenila na začiatku decembra minulého roka, keď priznala vzťah s českým futbalistom Pavlom Nedvědom, s ktorým randí viac ako pol roka.

Túto radostnú správu využil jeden z ,,fanúšikov“ speváčky, ktorý na sociálnej sieti zverejnil svoj názor. ,,Zlatokopka,“ napísal Zdenda. 49-ročnú blondínku toto obvinenie nenechalo chladnou, keďže si od malého dievčatka zarába na seba sama. ,,Čo prosím? Myslíte si, že mi ten trojposchodový barák, ďalší v Emirátoch, dve autá v garáži a zopár miliónov na účte niekto venoval? To posledné, čo som, je zlatokopka, Zdendo. To mi ver,“ schladila muža zverejnením svojho luxusného majetku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi  |  Foto: IG/dararolins_vermi, YT/RTVSOfficial