Nová stopa pri hľadaní tela Agáty? Polícia sa vrátila na pole za domom!

Dátum:

19. marca šokovala celé Slovensko tragická dráma z Budče (okr. Zvolen), kde mala 39-ročná Agáta skonať rukou vlastného manžela. Štefan (46) sa k činu podľa polície priznal, pričom po prvotnom vyjadrení už komunikovať s vyšetrovateľmi odmietal.

Uplynulé dni prežíva rodina sympatickej mamičky Agáty najhoršie chvíle svojho života. Potom, čo mala mladá žena odísť 11. marca do práce, nahlásil 13. marca jej manžel, že je dva dni nezvestná, na základe čoho začala polícia pátranie. Ako sa neskôr ukázalo, Štefan mal svoju partnerku zabiť zrejme zo štvrtka na piatok (11. marca), kedy došlo medzi manželmi k hádke, následne jej telo rozštvrtiť a kúsky vyhadzovať z auta počas jazdy.

Otec ich spoločnej dcérky Vanesky (7) sa mal údajne k činu zo žiarlivosti priznať, taktiež upresniť miesto, kde by sa mala nachádzať, no následne prestal spolupracovať. Ako uvádza denník Nový Čas, k domu obete sa mali v štvrtok (24. marca) vrátiť policajti so psom, kde prehľadávali celé pole medzi domom a diaľnicou.

 „V deň, keď žena zmizla, mal manžel Štefan priviezť jej auto, osobné veci i oblečenie pred dom mužovi zo Zvolena. Je to jej kolega z práce, on však o prípade nič nevie,“ dodal zdroj denníka s tým, že Štefan mal podľa všetkého vyšetrovateľom uviesť, kde sa zbavil tela svojej manželky. V prvotnej výpovedi malo ísť o horský priechod Červotica. Mužovi aktuálne hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...