NOVÉ informácie v prípade zbitej Andrejky: Mikulec reaguje!

Dátum:

Prípad Andrejky (11) z Miloslavova stále nie je ukončený. Aktuálne pokračuje vo veci vyšetrovanie a začalo sa niekoľko trestných stíhaní. Nové informácie sú však znepokojujúce, a preto prehovoril aj Roman Mikulec, ktorý sa zúčastnil zasadnutia branno-bezpečnostného výboru.

V prípade zbitej Andrejky prehovoril právny zástupca Marek Para, ktorý zverejnil aj niekoľko zvláštnych detailov. Jedným z nich bol fakt, že zranenia mladého dievčaťa mala polícia zdokumentovať až 5 dní po incidente. Minister vnútra Roman Mikulec sa v utorok postavil pred branno-bezpečnostný výbor, kde vysvetľoval posuny a postupy polície.

Verejnosť upokojil so slovami, že všetko ide v súlade so zákonom a postupy polície sú podrobované skúmaniu. Uviedol, že udalosť nebude v žiadnom prípade zametená pod koberec: „To, že otec jednej z aktérok toho incidentu je príslušníkom Policajného zboru, nemá žiadny vplyv na vyšetrovanie. Stále ide o živý prípad, boli zavolaní mnohí znalci, ktorí vyhodnocujú niektoré záležitosti. Treba si počkať, ale myslím, že v dohľadnej dobe bude tento prípad uzavretý,“ vyslovil minister.

Mikulec dodal, že síce zdokumentovali Andrejkine zranenia po piatich dňoch, no viaceré úkony boli urobené hneď na mieste incidentu po príchode policajnej hliadky. Keďže však bolo dievča pod vplyvom alkoholu, ďalšie úkony mohli urobiť až v nemocnici. Obvinenia zatiaľ v prípade nepadli. Branno-bezpečnostný výbor zároveň považuje za správne preverovať aj prácu policajtov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: YT/TASRTV

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...