Len pred pár hodinami šokovala Slovensko tragédia, ku ktorej došlo v Michalovciach. V utorok polícia informovala, že v byte na jednom zo sídlisk boli objavené štyri obete, medzi nimi aj dve deti. Nové informácie ukazujú na to, že strieľať mal samotný otec rodiny.

V utorok podvečer sa na verejnosť dostala mimoriadne smutná správa. Na Bieloruskej ulici v Michalovciach došlo v bytovke na sídlisku k veľkej tragédii. Polícia objavila v byte štyri obete, manželský pár a dve deti vo veku 10 a 13 rokov. Všetci boli zastrelení.

Po špekuláciách, kto zastrelil štvorčlennú rodinu, prišla Markíza s novou zarážajúcou správou. Samotný otec, podnikateľ s internetovými službami Stanislav, mal namieriť svoju legálne držanú zbraň najprv proti deťom, neskôr manželke a nakoniec aj na seba. Pred dverami bytu mal navyše zanechať list s údajnými inštrukciami pre políciu.

Deti sa pritom v škole ukázali naposledy minulý piatok, pričom rodina nereagovala ani na školu a učiteľov, ktorí sa o neprítomnosť detí zaujímali. Podľa zákulisných informácií mali byť chlapec i dievča nájdení v posteliach, a dokonca má existovať podozrenie, že mohli byť mŕtvi niekoľko dní. Susedia si tragédiu nevedia vysvetliť a príčina nešťastia je naďalej predmetom vyšetrovania. Hovorí sa však aj o Stanislavových veľkých finančných problémoch, ktoré ho mohli k takémuto skutku dohnať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: tvnoviny.sk, FB/Polícia SR – Košický kraj │ Foto: Televízia Markíza