Patrícia Janečková sa už pred rokom dozvedela od lekárov zdrvujúcu správu, keď mladučkej speváčke diagnostikovali rakovinu. Po sérii chemoterapií, ako aj operácii, pri ktorej podstúpila mastektómiu, má však Patrícia konečne nové správy od doktorov.

24-ročná speváčka vstúpila do povedomia divákov v roku 2010, keď ako 12-ročná vyhrala súťaž Talentmánia. Patrícia Janečková sa následne roky venovala tomu, čo miluje najviac, keď prišla zdrvujúca správa od lekárov. Sympatickej mladej žene pred rokom diagnostikovali rakovinu.

Život sa jej tak od základov zmenil a bezstarostné chvíle vymenila za nemocničné chodby. V priebehu roka absolvovala dokopy už 16 chemoterapií, ožarovanie a len nedávno aj mastektómiu, ktorá dopadla, našťastie, úspešne.

Speváčka, ktorá sa aj počas boja s rakovinou postavila niekoľkokrát na pódiá, aby potešila svojich fanúšikov, má ale nové a skvelé správy! Podľa svojich slov je totiž vyliečená. “Chcela by som veľmi pekne poďakovať svojim lekárom, vďaka ktorým som bola vyliečená. Ďakujem všetkým sestrám onkologického oddelenia za ich skvelú starostlivosť. Ďakujem doktorke Herokovej, ktorá ma v auguste “zbavila” nádoru… Dúfam, že toto bol najhorší a najťažší rok v mojom živote a odteraz bude už len dobre. Držte sa,” dodala šťastná Patrícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: IG/patricia_janeckova, herecsfotakem