Patrícia Janečková, víťazka Talentmánie z roku 2010, je mladá speváčka, ktorá má celý život pred sebou. Napriek tomu jej osud do cesty postavil v tomto veku závažné rakovinové ochorenie. Sympatická tmavovláska tak musí čeliť ďalšiemu náročnému obdobiu. 

Patrícia Janečková so svojím krištáľovo čistým hlasom vyhrala pred rokmi súťaž Talentmánia, kde si získala množstvo priaznivcov a fanúšikov. Dnes už 24-ročná speváčka ale musela vymeniť koncertné pódiá za pokoj a oddych. Vo februári jej totiž lekári diagnostikovali rakovinu prsníkov.

Sympatická tmavovláska má za sebou sériu 14 chemoterapií, no čakajú ju ďalšie potrebné kroky. Napriek náročnému osudu v tak mladom veku sa však nevzdáva a naďalej si zachováva úsmev na tvári. Nedávno si dopriala spolu s maminou dovolenku, ktorá však podľa jej slov bude na dlhšie obdobie poslednou.

Ako totiž prezradila, čakajú ju ďalšie dve chemoterapie, no okrem toho aj operácia prsníkov, ktorá je naplánovaná o dva mesiace. Patrícia pred časom na sociálnej sieti priznala prekvapenie na tým, že sa bude tak skoro potýkať so závažným zdravotným problémom. “Ale život je nevyspytateľný a má pre nás prichystaných plno prekážok, s ktorými musíme bojovať. Všetkým posielam veľa pozitívnej energie,“ odkázala fanúšikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj  │ Foto: ÍG/patricia_janeckova