Smutnejšiu správu strieda veselšia. Po tom, čo tanečník Matyáš Adamec zo šou Let’s Dance potvrdil rozchod, iný fešák z nášho šoubiznisu zase nový vzťah. Obľúbený slovenský herec z Mamy na prenájom je zadaný. 

Martinovi Klinčúchovi sa podarilo rozbehnúť hviezdnu kariéru v pomerne mladom veku. Po ponuke do seriálu Pán profesor prišla šanca zažiariť s šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú v roku 2021 aj vyhral, nasledovali Oteckovia a aktuálne 22-ročný mladík hviezdi v dennom seriáli Mama na prenájom ako Juraj Verner.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

V seriáli Ďuro neprežíva najšťastnejšie obdobie, keďže podviedol svoju dnes už expriateľku Moniku a hneď nato zistil, že nosí pod srdcom ich spoločné dieťa. V súkromí je to pravý opak. Talentovaný umelec si užíva novú lásku, ktorú predstavil aj fanúšikom na Instagrame.

,,Môj svet,” napísal svalnatý fešák spolu so srdiečkom k zamilovanému záberu s herečkou Bronislavou Ištvánovou, ktorá rovnako ako on účinkuje v divadle. Poznať ju ale môžete aj ako nevlastnú dcéru prokurátorky Sáry Wolfovej zo seriálu Prokurátorka. Z nového páriku sa teší mnoho známych tvárí vrátane Martinovej seriálovej sestry Martiny Zábranskej. ,,Lásky,” zareagovala na snímku Maca.

Zdroj/Foto: Instagram/m_klinec, _bronik_