Na Farme to poriadne iskrí. Bohužiaľ, najmä kvôli hádkam a často aj primitívnym sporom súťažiacich. Zdá sa však, že do milostného trojuholníka Alex-Šimon-Giuliana sa priplietajú sympatie ďalšieho účinkujúceho.

Ten už to neskryje! Filip Jánoš, známy predovšetkým svojim extravagantným výzorom, sa v duelovej chatke pred súbojom s dnes už vyradeným Kristiánom rozrozprával o narastajúcich sympatiách k mladej Giuliane Santi.

Stalo sa tak po tom, čo sa ho moderátor Marek Fašiang spýtal na osobu kvôli ktorej chce v aréne zabojovať. „Tak Giulka isto. Chce, aby som sa vrátil, už mi hovorila, že si je istá, že sa vrátim, takže ju nemôžem sklamať,“ streamer začal s miernymi rozpakmi a následne sa vyjadril aj k vzťahu 18-ročnej študentky a pracovitého Šimona.

„Je to také zvláštne medzi nimi,“ farmár neskryl zmätenie a napriek tomu, že sa pred moderátorom tváril, že mu túlenie Giuliany a jeho súpera neprekáža, nakoniec priznal, že predsa len dôvod na „žiarlivosť“ má. „Čo mi vadí je, že nemôžeme ísť spolu do spovednice, lebo chce tráviť večer čas s ním,“ dodal sklamane.

Iskrenie zo strany Filipa neprehliadol ani samotný Fašiang, a tak si neodpustil spomenutie ich prvého stretnutia. Podľa všetkého mal Jánoš k horkokrvnej Santi cítiť spočiatku úplne inú emóciu než dnes. „Ja keď som ju videl prvýkrát, tak som si hovoril, že ja tu nechcem byť ani. Takže ako na ňu som zmenil názor, že úplne najviac, ako sa dá,“ priznáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Nakoniec 26-ročný Bratislavčan prehlásil silnú myšlienku smerom k divákom. „Prvý dojem nie je vždy to, na čo by sme mali myslieť pri človeku,“ uzavrel tému ohľadom 18-ročnej študentky, pričom nestrácal zo svojej tváre začervenanie.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, instagram/farma.markiza