Tomáš Drahoš, ktorý vystupuje pod prezývkou Tomy Kotty, je spájaný najmä s influencerkou Ráchel Karnižovou. Ich minuloročný rozchod bol skutočne búrlivý a jeho okolnosti sa riešili ešte dlho po ňom. Je teraz známy spevák opäť zadaný?

Po škandalóznom rozchode s Ráchel Karnižovou sa Tomy Kotty na niekoľko mesiacov odmlčal. Dôvodom bol jeho pobyt v protialkoholickej liečebni, kde nemal žiadny prístup k sociálnym sieťam. Odvtedy sa po boku speváka sem-tam nejaká slečna objavila, avšak v poslednej dobe ho vídať čoraz častejšie v spoločnosti krásky známej z 12. série reality šou Farma.

Tomy Kotty spoznal v Ruži svoju EX: Neuveríte, ktorá je to kráska

Reč je o Rebeke Hlavatej, ktorá sa už neraz ukázala v Tomyho instagramovom príbehu, pričom platí to i opačne. Rebiným fanúšikom to taktiež neušlo a rovnako tak ďalší muž Mário. Brunetka teraz dostala otázku, či teda s Tomášom alebo Máriom chodí. Napriek tomu, že ani v jednom prípade nebolo spomenuté priezvisko, je viac než jasné, že sledovateľ narážal aj práve na potetovaného Kottyho.

,,Správna odpoveď znie – ani s jedným. S Tomášom ideme pracovať na nejakých projektoch a s Máriom? Mário je môj najlepší kamarát. Milujem ho najviac na svete. Je mi extrémnou oporou, snažím sa byť aj ja jemu. Máme strašne veľa spoločných záľub, veľmi veľa záujmov, milujem s ním kreatívne tvoriť, je mi extrémne nápomocný vo veľmi veľa veciach,” objasnila vo videu obľúbená influencerka, ktorá tiež prezradila, že sa sťahuje do Bratislavy.

Tomy Kotty Tomy Kotty

 

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata, bfocus.sk