Tak to je prekvapenie! Zuzana Čaputová je nielen prezidentkou, ale aj mamou a ženou, ktorá bola v posledných mesiacoch bez oficiálneho partnera. Všetok svoj čas tak venovala predovšetkým dcéram a spoločenským témam, avšak, ako sa zdá, do cesty jej opäť prišla láska!

Čaputová sa krátko po prezidentských voľbách rozišla so svojím partnerom Petrom Konečným, ktorý jej bol v predvolebnej kampani veľkou oporou. Zahraničné návštevy, účasť na rôznych spoločenských akciách a neustále tlačové konferencie ich vzťah zrejme, žiaľ, výrazne narušili.

Prezidentka sa však teší z nového partnera, pričom jej láskou je Juraj Rizman. V minulosti bol jedným z jej poradcov, no momentálne spolupracuje s členom strany Za ľudí Jurajom Šeligom. Dvojica sa pozná dlhé roky, keďže známa blondínka s ochranárom prírody pracovala pri kauze pezinskej skládky.

Vzťah s hlavou štátu už dokonca potvrdil aj samotný 44-ročný Slovák. ,,Áno, sme naozaj spolu. Sme šťastní a sme si navzájom oporou. Prepáčte, ale obaja sa snažíme chrániť si súkromný život, a tak sa k tomu viac vyjadrovať nebudem,“ povedal pre plusku.sk, pričom zamilovaný pár ako prvý nafotil portál topky.sk. Hovorcovi Čaputovej však až tak do reči nebolo, keďže odmietol komentovať súkromný život prezidentky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, topky.sk  |  Foto: FB/Juraj Rizman, Zuzana Čaputová