Slovenská speváčka a herečka Dorota Nvotová patrí k ženám, ktoré rozhodne vyčnievajú z radu. Dôvodom sú predovšetkým jej názory, ktoré bez problémov prezentuje aj na verejnosti. Nikdy sa netrápila negatívnymi komentármi a zrejme sa nenechá ,,zdeptať“ ani teraz.

Dorota Nvotová sa pravidelne vyjadruje k aktuálnym témam, ktoré rezonujú spoločnosťou. Spravila tak aj nedávno, keď podporila Ukrajinu zrušením všetkých zájazdov do Ruska. ,,Nebudeme podporovať ekonomiku takto invazívnej krajiny,“ uviedla v menej svojej cestovnej kancelárie. Taktiež sa zapojila aj do niekoľkých zbierok pre ukrajinských utečencov.

Dcéra herečky Anny Šiškovej musí niesť následky v podobe neúčasti na obľúbených festivaloch. ,,Na festivaly ma vraj nechcú pre moje občianske aktivity. Ak si mám vybrať medzi pocitom zodpovednosti a hraním, vyberám si zodpovednosť. Hrať budem aj naďalej v kluboch, ktoré sa nepo**ali z toho, že Nvotovú hejtuje tá rusofilná a fašistická polovica Slovenska,” posťažovala sa speváčka.

39-ročná brunetka zároveň ironicky poznamenala, že letné festivaly sú predsa dôležitejšie ako vojna na Ukrajine, zničená planéta a katastrofálna politická situácia na Slovensku. Aj napriek tomu, že príde o niekoľko lukratívnych ponúk, naďalej trvá na svojich názoroch, ktoré neplánuje zmeniť ani kvôli tlaku spoločnosti. Nvotová však myslí na zadné vrátka, keďže plánuje koncerty v kluboch po celom Slovensku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nvotovadorota  |  Foto: FB/Dorota Nvotova