O Ficovi píšu zahraničné médiá: TAKTO mu naložil Naď!

Dátum:

Robert Fico po obvinení vyšetrovateľov z NAKA prišiel na tlačovú besedu s novou informáciou. List, v ktorom hovorí o vymýšľaní si na Úrade špeciálnej prokuratúry, ako aj falšovaní podpisov, rozposlal európskym lídrom aj podpredsedníčke Európskej komisie.

Šéf Smeru po svojom obvinení opakuje slová o „fašistických metódach“, ako aj o konci právneho štátu či likvidácii opozície. Ako avizoval na nedávnej tlačovej besede, európskym premiérom, ako aj podpredsedníčke Európskej komisie rozposlal list, v ktorom detailne opisuje svoje obvinenia a útočí na Úrad špeciálnej prokuratúry. V stredu má výbor odporučiť alebo neodporučiť parlamentu schváliť súhlas s jeho zadržaním.

Fico verejne prezentoval podporu jeho osobe, ktorú mu mali údajne vyjadriť európski lídri. Ako ale upozornil minister Jaroslav Naď, britské noviny The Sunday Times zjavne vidia expremiéra v celkom inom svetle a informujú o ňom slovami vyšetrovateľov ako o človeku, ktorý mohol založiť a viesť zločineckú skupinu. Naď mu rovnako poslal poriadne ostrý odkaz o tom, čo počúva na jeho adresu pri pobytoch v zahraničí. „O Fica si v zahraničí už nikto ani bicykel neoprie. Počúvam na Fica len kopec negatívnych poznámok a úplného znechutenia,“ uviedol so slovami, že dosť často sa ozýva kritika aj voči Pellegrinimu.

Fico definitívne skončil. Baviť sa s ním môže tak maximálne Putin (aj to nadradene, ako jeho de facto šéf) a ešte možno Lukašenko… To, čo si o ňom myslia krajiny EÚ a NATO, úplne jasne preukazuje dnešný článok v The Sunday Times. Je to pre západ mafián…,“ dodal a poukázal na to, že líder Smeru má obrovský strach, pretože „vie, čo všetko napáchal“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: thetimes.co.uk │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...