Nikdy jej na tvári nechýba úsmev a všade, kde príde, šíri pozitívnu náladu, ktorá je posledné obdobie ešte intenzívnejšia. Herečka, pedagogička a influencerka je konečne zamilovaná.

Zuzana Vačková má za sebou niekoľko nevydarených vzťahov. Ten posledný trval štyri roky a skončil presne pred dvomi rokmi. Odvtedy sa po boku úspešnej blondínky žiadny oficiálny partner neobjavoval. Až do Valentína.

14. februára, na sviatok všetkých zaľúbených, Zuzka zverejnila na Instagrame romantickú foto z kuchyne. ,,Keď je všade toľko lásky, aj ja pridám svoju. Krásny valentínsky deň všetkým,” odkázala sledovateľom populárna umelkyňa. Svoju novú polovičku však do tváre neukázala. Dôkazom, že je herečka naozaj zamilovaná, svedčia i slová pri ďalších snímkach z víkendového výletu.

,,Nedeľa ako z pohľadnice… a zopár fotiek z dneška pôjde do nášho rodinného foto albumu,” priznala so srdiečkom rodáčka z Nitry, ktorá trávila krásny slnečný deň v prírode opäť po boku polovičky. 55-ročná Zuzka je tak dôkazom, že sa novej lásky netreba báť ani vo vyššom veku. Práve naopak, keď príde, treba jej otvoriť srdce.

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanavackova