Obľúbený slovenský moderátor, ktorý v polovici uplynulého leta vstúpil do manželského zväzku, je oteckom! Sympatickému spíkerovi porodila manželka Marry tesne pred Vianocami rozkošného chlapčeka, ktorý dostal nevšedné meno!

Jeden z najznámejších hlasov slovenských rádii má nádherný dôvod na radosť. Moderátor Ivan „Binďo“ Bindas, známy predovšetkým z éteru rádia Expres, Europa 2 a neskôr Viva, sa stal v piatok (11. decembra) hrdým oteckom nádherného chlapčeka, ktorý dostal meno Branko.

„Myslel som si, že už som zažil všetko, ale včerajšok 11.12.2020 o 20:50 som zažil niečo, čo sa nedá opísať slovami. V týchto neveselých časoch, ktoré nevedno, kedy skončia, nám naše životy presvetlilo 3 240 gramov a 49 centimetrov lásky a šťastia,“ uviedol dojatý moderátor.

„Dáme mu všetko, čo budeme môcť, naučíme ho pokore, férovosti, naučíme ho, aby bol k ľuďom dobrý a tolerantný, aby rozdával radosť a lásku nielen nám,“ napísal s pokorou Binďo, a zároveň sa poďakoval personálu Ružinovskej nemocnice. Šťastným rodičom srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bindo4