Pred pár hodinami obletela svet ďalšia šokujúca správa o úmrtí z prostredia šoubiznisu. Vo veku 59 rokov náhle odišiel spevák a raper obľúbeného hitu z 90. rokov. Poslednýkrát mal vydýchnuť v kúpeľni v dome kamaráta, no presná príčina smrti bude určená až po pitve.

Vo veku 59 rokov zomrel raper Coolio. Slávny spevák, vlastným menom Artis Leon Ivey Jr., bol nájdený bez známok života v stredu v Los Angeles. V čase nečakaného incidentu sa nachádzal v dome svojho kamaráta. Ohlásil, že si odbehne do kúpeľne, no dlhší čas sa odtiaľ nevracal.

Následne ho kamarát našiel ležať na dlážke, a tak zavolal okamžite záchrannú službu. Tá však po príchode do domu raperovi už nijako nemohla pomôcť a vyhlásili ho za mŕtveho. Podľa informácií TMZ polícia vylúčila predbežne cudzie zavinenie, pričom na mieste sa nenašli ani žiadne drogy.

Prípad však aktuálne vyšetrujú a presná príčina smrti Coolia bude stanovená po vykonaní nariadenej lekárskej pitvy a toxikologického testu. Zdravotníci majú nateraz podozrenie, že sa jednalo o zástavu srdca. Raper sa preslávil predovšetkým hitom Gangsta’s Paradise spojeným s filmom Nebezpečné myšlienky, za ktorý bol ocenený cenou Grammy. Rapová balada sa udržala na čele rebríčka Billboard Hot 100 až tri týždne. Prerazil však už rok predtým, keď vydal debutový singel Fantastic Voyge (1994). V jojkárskom Inkognite zarmútila všetkých náhla smrť dlhoročného kolegu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, YT/ABC7, Tommy Boy