Zo zahraničného šoubiznisu dorazila ďalšia mimoriadne smutná správa. Vo veku 61 rokov náhle zomrela obľúbená americká herečka. Tá počas kariéry stvárnila postavy v množstve sledovaných a populárnych televíznych seriálov. Príčinou smrti má byť utopenie.

Vo veku 61 rokov nečakane zomrela obľúbená herečka Mary Mara. Hviezda televízie z Ameriky sa mala podľa informácií USmagazine utopiť v New Yorku v nedeľu ráno. Záchranári, hasiči a polícia dorazili k rieke St. Lawrence po telefonáte s podozrením na utopenie osoby.

Telo obete nevykazovalo žiadne známky násilia a bolo transportované do pitevne,“ potvrdila polícia. Mara sa utopila počas plávania v rieke na hraniciach Ameriky a Kanady. Presnú príčinu úmrtia definitívne potvrdí nariadená súdna pitva.

Známa herečka sa počas kariéry preslávila účinkovaním v populárnych seriáloch ako Stratení, Zákon a poriadok, NYDP Blue či Nash Bridges. Poslednýkrát zahviezdila v role Molly vo filme z roku 2020 s názvom Break Even. Jej manažér Craig Dofman je zo správy rovnako zdrvený, pričom Mary opísal ako jednu z najlepších herečiek, aké kedy stretol a dodal, že mu bude veľmi chýbať. Česko zarmútila smrť obľúbeného moderátora a meteorológa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: usmagazine.com │ Foto: Twitter