Nie je to tak dávno, čo obľúbený slovenský spevák lámala srdcia fanúšičiek v hudobnej šou Superstar, pričom už onedlho mieni skočiť do chomúta. Sympatický rodák zo Žiliny totiž na konci roka 2022 pokľakol pred svoju priateľku, aby ju požiadal o ruku!

Tomáš Bezdeda pôsobí na domácej hudobnej scéne od roku 2004, kedy bol miláčikom publika v šou Slovensko hľadá Superstar. Spevák svojho času randil s Adelou Vinczeovou, pričom od rozchodu po svojom boku neuvádzal žiadnu partnerku. Až donedávna! V máji tohto roka totiž predsa len potešil fanúšikov, keď prezradil, že konečne našiel lásku, po ktorej túžil celé roky.

Tomáš napokon zbalil krásnu hnedovlásku Ivanu, pričom vzťah dvojice nabral doslova turbulentné obrátky. Autor mnohých úspešných hitov totiž v uplynulých hodinách urobil svoje životné rozhodnutie a priateľku požiadal počas silvestrovskej noci o ruku. “Priatelia, Happy New Year, nech sa všetci ľúbime a sme zdraví,” odkázal fanúšikom, kým Ivana zverejnila fotografiu s prsteňom. Zaľúbencom blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tomas_bezdeda, ivanalestanova