Bučkovci sa dostali do povedomia divákov vďaka vlastnej reality šou, kde kamery sledovali ich rodinné vzťahy a každodenné problémy farmárskej rodiny. Na ich pozemku však došlo k obrovskému požiaru, v dôsledku čoho prišli o zvieratá a na nehnuteľnosti vznikla finančná škoda.

Koniec roka 2018 ostal pre Bučkovcov len veľmi smutnou spomienkou, keďže na ich pozemku došlo k obrovskému požiaru. Hospodárska budova, ktorá sa nachádza vedľa ich domu, skončila v plameňoch. O život prišlo niekoľko hospodárskych zvierat a škoda bola vyčíslená na viac ako 90-tisíc eur.

Požiar museli hasiť požiarnici zo štyroch okresov, pričom mama Anka už vtedy obvinila z podpaľačstva svojho suseda. Jej presvedčenie utvrdili aj samotní hasiči, ktorí uviedli, že išlo o úmyselné založenie ohňa. Muž však všetky obvinenia dodnes odmieta, aj keď sa mal niekoľkokrát sťažovať na budovu so zvieratami a chcel, aby ju zbúrali.

Bučkovci tak boli presvedčení, že vyšetrovanie polície objaví dôkazy, ktoré budú ukazovať práve na suseda. Po viac ako roku však došlo k trpkému sklamaniu, keďže vinník zostane nepotrestaný. ,,V tomto prípade bolo trestné stíhanie prerušené, nakoľko sa nezistili skutočnosti oprávňujúce vykonať trestné stíhanie voči určitej osobe,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová pre topky.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/HaZZ, Bučkovci, TV Joj, markiza.sk