Slovenským speváčkam sa dostalo skutočne vzácnej pocte. Katarína Knechtová a Simona Hegerová sa ocitli na jednej z najrušnejších ulíc v New Yorku, na Times Square. Dôvod, prečo sa ich tváre objavili pred zrakom tisícov Američanov, vás dostane!

Je to len pár mesiacov odkedy Spotify ohlásilo novú kampaň EQUAL zameranú na rovnoprávnosť žien voči mužom. Hudobná a video streamingová služba do svojho rebríčka „TOP interpretiek“ zaradila aj slovenské speváčky- Simonu Hegerovú a Katarínu Knechtovú. Tie na tento nečakaný úspech okamžite reagovali.

Po ôsmich rokoch mojej kariéry ma moja hudba dostala na Times Square v New Yorku. Ďakujem vám, pretože vďaka vám a tomu, že moju hudbu počúvate, by som sa nestala najpočúvanejšou ženskou interpretkou na Slovensku a nebola by som dnes v takejto mega veľkosti na Times Square,“ radovala sa blonďavá ikona.

Slová vďaky si neodpustila ani bývalá porodkyňa Superstar. Je mi obrovskou cťou, že som sa stala súčasťou celosvetovej kampane Spotify Equal. Všetkým ženám v hudobnom biznise prajem veľa inšpirácie a veľa lásky,“ odkázala fanúšikom, ktorí nešetrili chválou. K nim sa pridávame aj my a obom slovenským hudobníčkam úprimne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, katarinaknechtovaofficial