Andrea Verešová (39) je mimoriadne úspešná modelka, no jej najväčšou pýchou sú dve deti, dcéra Vanessa a syn Daniel. A práve Vanesske sa podarilo dosiahnuť úspech, ktorým raz možno zatieni aj slávnu mamu.

Andrea Verešová sa môže pochváliť obrovským úspechom svojej 12-ročnej dcéry Vanessy. Ta sa však zatiaľ neobzerá po kariére modelky a jej mama pred časom vyslovila drsné slová o dcérinej postave. Od svojich siedmich rokov ale holduje snowboardingu a pravidelne sa zúčasťnuje súťaží, na ktorých neraz zaboduje.

Veľký úspech sa jej však podarilo dosiahnuť na nedávnej Zimnej olympiáde detí a mládeže v Karlovarskom kraji. Mladej nádejnej športovkyni sa zadarilo poraziť konkurenciu, a tak si z akcie odniesla rovno zlatú medailu. Vanessa by sa pritom chcela v budúcnosti zúčastniť aj veľkej olympiády, pričom v športe ju najviac podporuje otec Daniel: “Môj ocko mi pomáha so servisom a vďaka tomu moja doska rýchlo jazdí. Tiež ma doprevádza na každej súťaži. Spoločne s trénerom mi fandia najviac,” prezrádza pre portál ODM.

Občas si pritom zajazdí aj jej mladší brat Daniel. Andrea Verešová, samozrejme, rovnako fandí mladej snowboardistke a z času na čas sa tiež objaví na pretekoch. Tínedžerka ale popri športe nezabúda ani na školské povinnosti a domov nosí zatiaľ samé jednotky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vanesska začína zbierať medaile zo súťaží

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, Facebook/Zillertal Välley Rälley