Situácia na Farme sa poriadne komplikuje, pričom pôvodcom problému bol predovšetkým súťažiaci Minh z Vietnamu. Po jeho poslednom hysterickom záchvate, kedy odmietol dodržiavať pravidlá, napokon odišiel zo statku. Alica vtedy oznámila účinkujúcim, že jeho správanie sa bude mať vážne následky pre všetkých.

Minh nezvládol informáciu, že sa za trest stane po štvrtýkrát sluhom. Počas celého dňa poriadne trucoval, v dôsledku čoho musel variť obed samotný farmár týždňa. Situácia sa vyostrila pri stole pravdy, pričom povolaním manikér sa rozhodol, že má práce v kuchyni dosť. Oficiálne tak skončil v boji o 75-tisíc eur.

Po odchode 22-ročného mladíka Alica oznámila farmárom, že za jeho opustenie súťaže budú niesť následky všetci. Dokonca zdôraznila, že už čoskoro im klesne individuálna šanca na výhru o 4,28 %. Umelá inteligencia tak zasiala do hláv farmárov poriadneho chrobáka. Fifo dokonca spravil komplikované výpočty, podľa ktorých musia prísť traja súťažiaci, aby sa šanca na výhru znížila o uvedenú hodnotu.

Kontroverzný farmár mal úplnú pravdu. Na statok sa totiž vrátili Natália Lenártová, Alexandra Mináriková a Alexandra Čillíková. Radosť neskrývali Šimon a Tamáš, ktorí svoje lásky hneď vyobíjmali, kým hnev sa zračil v tvárach Dagmar a Mafy, ktoré sa priam psychicky zrútili. Obe sa zhodli na tom, že chcú ísť domov, keďže návrat až troch hráčov bolo od Alice podlé gesto.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: TV Markíza