Nevhodné správanie herca Maroša Kramára počas nakrúcania jednej z epizód relácie Inkognito vyvolalo búrlivú reakciu širokej verejnosti. Najnovšie sa k téme šteklenia pozadia maskérky Martiny vyjadril aj jeho kolega Marián Mitaš.

Kauza obťažovania zo strany slovenského herca naďalej rezonuje spoločnosťou, keďže Kramár sa odmietol ospravedlniť, a zároveň urazil veľké množstvo žien. K jeho správaniu sa vyjadrili mnohé známe osobnosti ako Veronika Cifrová Ostrihoňová či Zuzana Kovačič Hanzelová.

Najnovšie k činu 61-ročného umelca uviedol svoj názor aj herec Marián Mitaš. ,,Možno by si mal Maroš len predstaviť, ako ho “slabučko hryzká“ napr. taká Vierka Tomanová (pozn. red. politička a komisárka pre deti),“ napísal na sociálnej sieti jeho kolega, ktorý týmto prirovnaním dal jasne najavo, že konanie Kramára neschvaľuje.

Jedna z komentujúcich dám sa bývalej hviezdy seriálu Oteckovia zároveň pýtala, či zachytil vyjadrenie Olivera Andrásyho, ktorý bol jediným obrancom Maroša. ,,Bodaj by radšej nie,“ stručne zareagoval Mitaš.

Vyjadrenie Mariána Mitaša

Herec spomenul v komentári Vieru Tomanovú

Zdroj: FB/Marian Mitas  |  Foto: FB/Marian Mitas, Úrad komisára pre deti, Televízia JOJ, markiza.sk