Petra Vajdová (33), ktorá si prešla počas roka neľahkým životným obdobím, našla šťastie po boku kamionistu Martina (43), za ktorého sa prednedávnom v tichosti vydala. Odborník ale dvíha nad jej manželstvom varovný prst!

Petra Vajdová si počas posledného roka prešla mimoriadne náročným životným obdobím, po ktorom sa rozhodla nastúpiť na odvykaciu liečbu do českého Kroméříže. Práve tam spoznala svoju lásku Martina, s ktorým napokon predčasne zariadenie opustili.

Po búrlivom stretnutí s exmanželkou Renátou a rýchlom rozvode nasledovala ďalšia šokujúca novinka. Petra mala byť údajne tehotná, no slová Renáty hovorili čosi iné. Informáciu ale potvrdil Nový Čas a herečka by skutočne mala byť v radostnom očakávaní. Podľa najnovších informácii sa dokonca v tichosti vydala a na hostinu bolo pozvaných len pár najbližších ľudí.

O tom, že krásna herečka prežíva momentálne veľké šťastie a teší sa z čerstvého manželstva, ako aj z očakávaného prírastku, niet pochýb. Odborník ale dvíha nad Petriným vzťahom varovný prst: „Poväčšine každý vzťah, ktorý vzniká v nejakej krízovej situácii, nemá dlhé trvanie. Je tu veľké riziko, že veľmi rýchlo pominie,“ myslí si psychológ Skokan. Rovnako upozorňuje na riziko, ktoré môže nastať v prípade rodičovskej či finančnej záťaže: „Pri alkoholikoch a závislých je riziko, že by sa k tomu mohli vrátiť a treba, aby si človek stále uvedomoval, že je abstinujúci alkoholik, čoho by sa mal držať,“ upozorňuje na skrytú nástrahu. Dúfame však, že si žiadny zo strašidelných scenárov nenaplní.

Petra Vajdová sa tajne vydala za priateľa Martina z liečebne
Odborník ale dvíha nad jej manželstvom varovný prst

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube, Tv Markíza