To je ale nečakaná správa! Bývalý priateľ Adely Vinczeovej sa v pondelok tajne oženil. Po niekoľkomesačnej známosti si zobral za manželku známu tvár, s ktorou sa ukazuje aj na sociálnych sieťach.

Kto by toto bol býval povedal? Adela Vinczeová pred niekoľkými rokmi chvíľku randila s fotografom a podnikateľom Rasťom Brezovským (39), ktorý patrí k veľkým fešákom. Napokon sa ale moderátorke prestal ozývať a bolo po romániku. Pred pár mesiacmi sa ale zahľadel do známej modelky Michaely Hlaváčkovej (30), vnučky herca Olda Hlaváčka.

Po nežnostiach, ktoré si prejavujú aj na fotkách na Instagrame, sa ale ich vzťah zjavne raketovo presunul do vážnej roviny. A to až tak vážnej, že sa dvojica v pondelok tajne zosobášila vo vinárstve v Modre. Na hostinu si zaľúbenci pozvali podľa informácii Plusky len približne 30 hostí, pričom zo známych tvárí dorazil len Michaelin starý otec Oldo Hlaváček a fotograf Klimo s manželkou Denisou Dvončovou Klimovou.

O tom, že išlo o malú svadbu v rodinnom kruhu, svedčia aj outfity mladomanželov. Kým Rasťo dorazil v bielej košeli, trakoch a teniskách, Michaela si zvolila na svoj veľký deň jednoduché biele šaty s čipkou, tenisky a vlasy jej zdobil venček z kvetov. Zaujímavosťou je, že Michaelin otec odprevadil dcéru len k oltáru a následne zo svadby odišiel. Na obrade rovnako neboli ani modelkine deti. Dvojici blahoželáme!

>> TU <<< (opens in a new tab)">Fotky zo svadby Hlaváčkovej a Brezovského si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/rastobrezovsky_photography