Známa kontroverzná Slovenka poriadne šokovala všetkých fanúšikov aj známych. Na svojom Instagrame totiž zverejnila zamilovanú fotku s Adeliným ex. Ten zrejme nahradil jej priateľa a otca detí.

Kontroverzná modelka Michaela Hlaváčková (28), vnučka známeho herca Olda Hlaváčka, neprestáva prekvapovať svojich fanúšikov. Okrem nahých a odvážnych záberov, ktoré na jej Instagrame pribúdajú ako huby po daždi, sa pochválila aj veľkou životnou novinkou.

Mama dvoch synčekov Miška a Janka sa ešte donedávna ukazovala po boku priateľa Martina. Nie je známe, čo presne sa medzi dvojicou stalo, no všetko nasvedčuje tomu, že Michaela sa s partnerom rozišla a jeho miesto už nahradil iný muž.

A tým je dokonca známy fotograf a bývalý priateľ Adely Vinczeovej Rasťo Brezovský. Dvojica spolu zdieľala zamilovanú fotku, pričom pod viacerými odvážnymi zábermi modelky nechýbajú Rasťove srdiečka. Prekvapenie neskrývajú ani známi Michaely, ktorí sa pýtajú, čo sa to deje. Aká vážna je známosť medzi Rasťom a známou kráskou, sa tak ukáže zrejme až časom.

Rasťo tvoril kedysi pár s Adelou
Michaela je vnučkou známeho herca Olda Hlaváčka
Dvojica sa spolu odfotila v zamilovanej póze

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza