Speváčka Lucie Bílá je nielen fantastickou muzikantkou, ale i krásnou ženou, ktorá aj po päťdesiatke vyzerá skutočne očarujúco. Na mladistvom vzhľade jej zaisto pridáva i fakt, že má po svojom boku sympatického partnera mladšieho o 17 rokov!

Český hudobný klenot Lucie Bílá (53) má temperament v krvi a ako vidieť už na prvý pohľad, rokmi doslova kvitne do krásy. Potom, čo sa po krátkom odlúčení vrátila k svojmu partnerovi Radkovi Filipimu (36), akoby chytila druhý dych. V poslednom období totiž prekvapuje svojich fanúšikov jednou novinkou za druhou!

“Kto sa bojí, nesmie kupovať krčmu. Už 10. apríla vás rada privítam v našej Formanke, ktorá bude mať nový kabát. Otvárací víkend bude stáť za to. Tešíme sa na vás,napísala na sociálnej sieti hviezda domácej hudobnej scény a budúca krčmárka. Okrem skutočnosti, že Lucie rozbieha celkom nový biznis v jej rodných Otvoviciach, mnohých zaskočila i čerstvou snímkou.

Roky verná dlhej čiernej hrive sa totiž Bílá ukázala priaznivcom v celkom novom svetle. Speváčka si na hlavu nasadila krátku tmavú parochňu s ofinou, ktorou všetkých doslova zmiatla a rozdelila na dva tábory. Evidentne pobavená Lucie si okrem množstva pochvalných komentárov však musela prečítať i tie, v ktorých ju Česi a Slováci za nový look odsúdili. A ako sa páči vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/luciebila