Oliver Andrásy pobúril Slovákov: Tejto žene by hneď zaplatil potrat!

Dátum:

Téma interupcií sa stala opäť jednou z najdiskutovanejších tém na politickej scéne. Spoločnosť i názory odborníkov sa v tejto oblasti výrazne líšia. Potvrdzujú to mnohé diskusie odvysielané na televíznych obrazovkách, ku ktorým sa vyjadril aj Oliver Andrásy.

Nie je to tak dávno, čo si političky Monika Beňová a Anna Záborská skočili do vlasov kvôli zmene v interrupčnom procese, keďže obe dámy majú na túto záležitosť absolútne rozdielny názor. Tejto téme sa venovali aj odborníci v diskusnej relácií Do kríža v televízií RTVS.

Jednou z posledných hostí bola Oľga Pietruchová, odborníčka na rodovú rovnosť a práva žien. Reláciu si pozrel aj humorista Oliver Andrásy, ktorý sa rozhodol vyjadrenia tejto dámy okomentovať absolútne nehanebným spôsobom. ,,…veľmi vehementne obhajovala právo ženy rozhodnúť o živote svojho budúceho dieťaťa a ísť na potrat. Musím povedať, že ma presvedčila. Ale iba čiastočne. Keď som ju tak počúval, povedal som si, že keby sa napríklad jej matka svojho času rozhodla ísť na potrat, asi by som jej ho aj zaplatil,“ napísal na sociálnej sieti.

Slováci okamžite zareagovali a na bývalej hviezde relácie Aj múdry schybí nenechali ani jednu nitku suchú. ,,Ste odpad spoločnosti. Toto bolo strašne úbohé,“ odkázal mu nahnevaný muž. ,,To fakt? To sa nehanbíte za takýto status? Nemám viac slov,“ napísala mu bývalá markizáčka Anna Ghanamová.

Pod príspevkom Andrásyho sa kopia desiatky negatívnych komentárov. Jeden z nich mal však obzvlášť veľkú popularitu. ,,Nechápem, ako sa stane, že si jeden druhotriedny “humorista“, niktoš, ktorý roky zakladal svoj humor na vysmievaní sa zo šikovne zostrihanej hlúposti iných, začne o sebe myslieť, že je intelektuál, ktorý má čo povedať svetu. Bolo by lepšie, keby zostal vo svojom žánri. Jeho tupota by bola menej nápadná,“ napísala Slovenka.

Celé vyjadrenie Olivera Andrásyho

Oľga Pietruchová v diskusií Do kríža

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Oliver Andrásy  |  Foto: FB/Oiver Andrásy, Do kríža, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...