Len pred pár dňami došlo na festivale Pohoda k veľmi nepríjemnej udalosti. Spevák kapely Polemic Branislav Bajza spadol z pódia a následne bol hospitalizovaný v nemocnici, kde absolvoval operáciu. Veľmi nepríjemnú správu oznámila pred pár hodinami ďalšia slovenská obľúbená skupina. 

Po Polemicu postihol podobný osud aj populárnu kapelu Iné Kafe. Ako informuje fanúšikov na sociálnej sieti, ich bubeník Jozef “Dodo” Praženec musel urýchlene putovať do nemocnice. V nedeľu ho totiž zachvátil pruh, alebo vyklenutie nástennej pobrušnice, ktorý si vyžadoval okamžitú dvojhodinovú operáciu.

Náš Dodko včera nečakane skončil v nemocnici s diagnózou pruh. Podstúpil 2 hodinovú operáciu, už odpočíva, o pár dní ho pustia domov. Podľa odhadov doktorov bude trvať cca mesiac, kým opäť bude búchať,” uviedla skupina na margo svojho 40-ročného kolegu.

Kým sa však bude hudobník zotavovať niekoľko týždňov, Iné Kafe nechce sklamať svojich fanúšikov, a tak vymysleli riešenie. Doda bude počas mesiaca na koncertoch zastupovať náhradník, ktorého kapela momentálne intenzívne hľadá. “Plánované koncerty odohráme. Dodo, drž sa!,” dodali na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/INEKAFE (official)