Jednou z 18-tich dievčat šou Ruža pre nevestu bola krásna ryšavka Timea, ktorá však na Srí Lanku neprišla preto, aby bojovala o Radkovo srdce, ale aby mu radila. Jeden z ich rozhovorov sa stal terčom posmechu v známom podcaste SNAMI, v ktorom sa moderátori Oskar a Svetozár a ich hosťky zabávajú na tom, že bola Timea zrejme opitá. Opak bol však pravdou.

Oskar a Svetozár privítali vo svojom štúdiu slečny z prvej série Ruže pre nevestu Mirku a Priscillu. Okrem iných momentov riešila štvorica aj tajnú špiónku Timeu, ktorá podľa nich vypila viac alkoholu, ako mala.

„Ja si myslím, že tá psychologička, ona sa nezdá… Neviem, či ste si všimli, ale ona normálne že bola solídne nad*baná na konci toho dielu,” skonštatoval Svetozár, s čím po zhliadnutí večerného rozhovoru Timey a Radka súhlasili aj ostatní. ,,A fáákt,” vykríkla Priscilla.

Daný úsek podcastu zverejnil Oskar na svojom Instagrame, pričom netrvalo a video sa dostalo aj k samotnej odborníčke. ,,Ahoj Oskar, ocenila by som, keby najbližšie kontaktuješ mňa, ak niečo chceš o mne natočiť, pretože ja som bola člen štábu, len som bola infiltrovaná medzi dievčatami, aby to bolo prínosnejšie aj pre diváka zároveň zaujímavejšie. Ja alkohol nepijem, keďže som na neho alergická,” vyvrátila Timea všetky dohady o tom, že by mohla byť opitá. Upozornila tiež na skutočnosť, že v šou pôsobila pracovne.

,,Keď chcete “komentovať”=robiť si srandu z nás, čo sme tam pracovali, tak nech to je to aspoň s pozitívnym podtónom a nie “podľa seba súdim teba”. Ďakujem za porozumenie a pekný zvyšok večera prajem,” odkázala Oskimu dotknutá kráska. Tam to však neskončilo. ,,Ahoj 🙂 Rozumiem a je to len komédia. Taktiež, ak si všimneš, tak aj vo videu, aj v popise je otáznik, takže nikto netvrdí, že to tak musí byť a že si pod vplyvom alkoholu. My sme si to len mysleli :). Keď verejne vystupuješ v najpopulárnejšej show na Slovensku, musíš rátať s tým, že ľudia budú komentovať, čo sa tam deje, a vyjadrovať sa k dianiu. Do popisu doplním, že naša reakcia je len domnienka a nie je to postavené na žiadnych faktoch. Ďakujem pekne za tvoj komentár a mrzí ma, ak ti môj obsah spôsobil nepríjemné pocity. Nebol to zámer,” reagoval spätne blondiak.

Timeine slová však viacerých užívateľov neuspokojili a ďalej do nej rýpali s tým, že jej neveria, a rovnako tak, že ako psychologička by dané vyjadrenia mohla brať viac s nadhľadom a neurážať sa. Na jeden z uštipačných komentárov Timea dokonca odpísala.

Diváci sa búria: S týmto rozhodnutím v Ruži vôbec nesúhlasia!

,,Spýtaj sa Mirky a Pris, koľko hodín denne sa tam natáčalo, a do plusu, keďže ja som tam bola pracovne, ja som po natáčaní ešte 2 hodiny trávila v rozhovorovni po donatáčaní, keďže som musela okomentovať deň a 17 dievčat. Z toho množstva materiálu si vybrali len to, čo bolo potrebné, aby im to sedelo a stačilo do kontextu. Myslíte si, že to sme točili 2 hodiny? Dopriala by som to pozerať každému bez strihu. JE MI JASNÉ, ŽE NEVIDÍTE V TELKE MOJU PRÁCU CELÚ, ALE ŽE TO NENÍ LOGICKÉ AJ DIVÁKOVI, MA PRIAM FASCINUJE. Ja sa tu viac nebudem vyjadrovať, každý nech si hovorí a verí, čomu chce, mňa toto tu neživí, takže s Oskarom sme si to slušne tu vykomunikovali a toto tu okolo ma nezaujíma. Pekný deň prajem,” objasnila pozadie šou psychologička, ktorej funkcia v druhej epizóde skončila.

Zdroj/Foto: Instagram/oskibarami