Uplynulú nedeľu patril hlavný vysielací čas na televízii Markíza hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa predviedlo množstvo talentovaných spevákov. Okrem iných však prišiel šťastie vyskúšať aj mladý raper Jiří Besta, ktorý však spred kamier odišiel nielen s dlhým nosom, ale aj poriadnym nákladom!

Je tomu len zopár hodín, čo celé Česko i Slovensko očarila mladá speváčka Diana Kovaľová (15), ktorá si v okamihu získala nielen porotu, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách. Sympatická a pokorná speváčka zo Sniny, ktorá však s rodičmi žije v španielskej Malage, predviedla fantastický talent, čo sa ale nedá povedať o mladom raperovi Jiřím Bestovi.

Potom, čo 21-ročný mladík “zaspieval” skladbu Human od Rag’n’Bone Man, si na ňom zgustla celá porota, pričom sám zhodnotil, že spievať nevie. “Jirko, ty si mi tak strašne nesympatický, ja ti to musím povedať, strašne mi vadíš, brácho. Ale že strašne mi vadíš. Takže ja ti nič viac už asi ani nepoviem, pretože úplne mi vadíš,” povedala prekvapivo otvorene Monika Bagarová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako však Jirka uviedol, je presvedčený, že talent môže rozvíjať predovšetkým na rapovej scéne, na čo sa dostal do jemnej slovnej prestrelky aj s Paľom Haberom. “V krajine, kde ľudia nevedia spievať, by si bol minister kultúry. Veľká pozícia,” povedal súťažiacemu superstarovský kat. “V krajine rapu by ste neuspel vy,” ukázal prstom mladík z Prahy na lídra kapely Team.

Po krátkom rapovom čísle však barbera stopla samotná porota, pričom tentokrát ho už nešetrili ani Patricie, Leoš či Marián Čekovský. Najväčší náklad ale schytal od budúcej mamičky Moniky Bagárovej. “Si drzý, nevychovaný, neslušný, nepokorný a ja takých ľudí neznášam. Takže si takzvane na facku. Dovidenia,” uzavrela ostré hodnotenie speváčka.

Vystúpenie Jiřího môžete vidieť v 1. hodine a 23. minúte >>>TU<<<

[poll id=”166″]

Zdroj: Markiza, IG/tvmarkizaofficial