Mnohé slovenské celebrity sa k téme očkovania proti ochoreniu COVID-19 radšej nevyjadrujú, keďže sa obávajú tvrdej kritiky a straty mnohých fanúšikov. To však nie je prípad Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, ktorá má na pandémiu koronavírusu jasný názor a nebojí sa ho prezentovať.

Pandémia koronavírusu nás trápi viac ako dva roky a nikto nevie, kedy konečne budeme žiť naše životy bez obmedzení. Veronika sa považuje za rozvážneho človeka aj v krízových situáciách, pričom nepociťuje strach. ,,Myslím, že viem v nekomforte celkom pokojne reagovať a relatívne triezvo a rýchlo rozhodovať. Teraz ale mám pocit, že sa to mení. Začínam mať obavy. Nie o seba, ale o nás všetkých,“ otvorene priznala tvár relácie Silná zostava.

Od 22. decembra 2021 je spustená registrácia na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 pre deti od 5 do 11 rokov, pričom sa budú očkovať vakcínou Pfizer. ,,Čakám úpenlivo, kedy povedia, že môžeme dať zaočkovať aj Sáru. Teraz mali zavretú škôlku pre Covid,“ prezradila Ostrihoňová, pričom jej dcérka má ešte len dva roky, takže si bude musieť počkať na ďalší vývoj vakcinácie.

32-ročná blondínka si uvedomuje, že nie je lekárka či odborníčka na epidemiologické ochorenie, no podelila sa so svojimi skúsenosťami. Podľa jej slov nemala s manželom Sajfom žiadne vedľajšie účinky a jej sestra sa bez problémov dala zaočkovať v siedmom mesiaci tehotenstva. Mama moderátorky je detskou neurologičkou a očkovanie odporúča. ,,Ak sa však nezaočkujeme, zaplatíme za to všetci,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/veronikaostrihonova