Reality šou Farma 12 sa dostala k svojmu dlho očakávanému semifinále, do ktorého sa prebojovalo päť najsilnejších súťažiacich. Kým Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav boli favoritmi celej šou už dlhšie obdobie, najkontroverznejším farmárom, ktorý v rozstrele bojoval o postup, je Erik Zahorjan.

Uplynulá epizóda reality šou Farma sa niesla v znamení tvrdého boja o postup do semifinále, ktoré prebehne na obrazovkách TV Markíza už dnes (10. decembra). Do arény sa proti sebe postaví posledných päť súťažiacich, ktorí pred očami vypadnutých farmárov budú súperiť o miesta vo finále, ku ktorému dôjde už v piatok (11. decembra) v hlavnom vysielacom čase.

Tŕňom v oku dedinčanov, ale aj mešťanov sa však stal zas a znova temperamentný hráč Erik Zahorjan, ktorý bojoval o svoju vstupenku do arény s Katarínou Pohančaníkovou. Kým totiž štvorica postupujúcich farmárov získala počas disciplín v uplynulých dňoch dostatočný počet bodov na postup do semifinále, mladý Prešovčan bol v dvoch súťažiach diskvalifikovaný, čím bol ukrátený o bodové hodnotenie.

Práve z tohto dôvodu nastal boj medzi ním a útlou blondínkou, pričom dvojica mala za úlohu nabrať do úst čo najväčšie množstvo kapusty, preniesť ju do misky a následne s rukami za chrbtom cez päť pníkov v časovom horizonte 90 sekúnd. Kým v disciplíne bol napokon úspešnejší práve Erik, všetkých zarazilo jeho správanie sa v úvode súťaže, kedy súperku odsotil bokom od suda s kapustou.

Erik sa však následne pred Lukášom vyjadril, že si neuvedomuje svoju chybu a ak k niečomu došlo, išlo skôr o náhodu než zlý úmysel. Kým disciplína okamžite rozdelila divákov na dva tábory, k podobnému súpereniu došlo aj v dueli Farmy 11, kedy Kristi nedala v aréne šancu svojej súperke Nikole a vedome ju odstrčila od kade s jablkami, pričom taktiež nebola sankciovaná, naopak, Evelyn aj súťažiaci ocenili jej dravosť v úlohe. Čo si o predmetnom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/09m3yj

Zdroj: markiza.sk | Video: streamable.com | Foto: markiza.sk