Uplynulý piatok sa na Farme uskutočnil už desiaty duel v poradí, pričom sa po druhýkrát v aréne stretli dve dámy. Obe boli pred súbojom dobre naladené a pripravené spraviť všetko pre to, aby sa mohli opäť vrátiť na statok. Žiaľ, jedna z nich musela aj napriek slzám Farmu opustiť.

V dueli sa stretli Kristi “Kika“ Dali a Nicoletta “Nika“ Tóthová, pričom dievčatá čakalo päť disciplín. Postupnosť jednotlivých úloh si vyberala druhá duelantka Kika. Prvý súboj sa týkal silového boja v kruhu, pričom súťažiace museli súperku pretlačiť o 180 stupňov. Po náročnom boji nakoniec prvý bod získala východniarka.

Druhá disciplína bola zameraná na šikovnosť. Evelyn farmárkam vysvetlila, že majú postaviť stoličku z materiálu, ktorý mali pred sebou. Bod získala žena, ktorá si na ňu prvá sadne a zakričí: ,,Mám!“ 32-ročná fotomodelka poriadne prekvapila, keď sa jej za pár sekúnd podarilo splniť úlohu, čím získala prvý bod.

Vytrvalosť sa stala treťou disciplínou, pričom išlo o prekážkovú dráhu, cez ktorú museli obe súťažiace preniesť dostatok vody do nádoby s označenou ryskou. Západniarka, ktorá sa môže pochváliť dokonalou postavou, išla ako o život, čo jej zaručilo druhý bod.

Štvrtou úlohou bolo prekvapenie, pričom slečny museli prenášať jablká, plávajúce v sude s vodou, do vzdialenej nádoby iba pomocou úst. Obe zo začiatku nabrali raketové tempo a Kika bola natoľko “ponorená“ do úlohy, že súperku v úlohe doslova zvalcovala. Vďaka jej zápalu pre víťazstvo si vybojovala tretí bod, čím vyhrala celý duel.

Nika tak musela statok opustiť, pričom sa vyjadrila, že v poslednej disciplíne sa prestala snažiť a chce ísť domov. Aby toho nebolo málo, nebolo v jej záujme rozlúčiť sa so všetkými farmármi a záverečné objatie venovala len Ivete a Robiňovi, ktorý pre ktorého nebol jej odchod vôbec jednoduchý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Farma