Už o pár hodín na obrazovkách televízii Markíza a Nova vypukne šiesty ročník hudobnej šou Superstar, ktorý bude plný zaujímavých noviniek. Okrem neopozeraných súťažiacich či moderných priestorov sa diváci môžu tešiť aj na fantastickú porotu, pričom tú bude premiérovo tvoriť až päť, a teda vlastne šesť členov!

V nedeľu večer bude hlavný vysielací čas patriť ďalšiemu hľadaniu česko-slovenskej Superstar. Do poroty si po prvýkrát zasadne bývalý moderátor obľúbenej šou Leoš Mareš, herečka Patricie Pagáčová, hudobník Marián Čekovský, tehotná speváčka Monika Bagarová a obávaný kat Paľo Habera. Práve líder kapely Team je súčasťou súťaže od jej samého začiatku, a teda roku 2005, kedy sa na Slovensku vysielala po prvýkrát.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vždy vtipný, priamy a úprimný muzikant však v Superstar nikdy sám nezaspieval, pričom tento rok urobil výnimku. Počas nakrúcania castingov sa porota zdvihla zo svojich stoličiek, prešla ku klavíru a Paľo spolu s Mariánom Čekovským zahrali oscarový hit Shallow. Potom, čo Habera odspieval prvú slohu, ktorú v origináli nôti Bradley Cooper, pripojila sa k nemu budúca mamička Monika. A ako to celé dopadlo si môžete pozrieť nižšie.

Celé vystúpenie porotcov si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: makriza.sk | Foto: markiza.sk, YouTube