Parišková otvorila 13. komnatu: Detailný opis príznakov rakoviny!

Dátum:

Obľúbená moderátorka Aneta Parišková, ktorá je stálicou televíznych obrazoviek, šokovala svojich fanúšikov, keď bez okolkov priznala, že jej diagnostikovali rakovinu. Sympatická blondínka však nestráca chuť bojovať a „sviniara“, ktorý napadol jej organizmus, mieni poraziť.

5. mája sa Aneta Parišková podelila na sociálnej sieti s fanúšikmi fotografiou, ktorou nechala mnohých vojsť do jej súkromia. Moderátorka totiž zverejnila záber z nemocničného lôžka, kedy bola po prvej chemoterapii. Ako následne priznala, momentálne ju najviac teší, že sa jej manžel vrátil z USA a vidia sa aspoň z diaľky, kedy jej chodí mávať pod balkón.

Kým sa po zdrvujúcej diagnóze mnohí pacienti uzavrú do seba, Aneta, naopak, prehovorila k svojim fanúšikom a prekvapivo im detailne opísala príznaky svojej choroby. Na Facebooku zverejnila fotografiu, ktorá podľa jej slov nie je pekná ani veselá, no predsa si ju zarámuje. Ako totiž prezradila, keď ju uvidel jej otec, zavolal je, aby si okamžite zavolala záchranku, pretože jej ide o život!

„Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky či zvačšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten môj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví,“ varovala fanúšikov Aneta. Tí okamžite ocenili jej otvorenosť a skonštatovali, že týmto prístupom možno zachránila ďalšie životy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/A.P.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...