Aktuálny týždeň sa v šou Bez servítky bude rozhodne na čo pozerať. Relácia spojila piatich ľudí, ktorí majú ku gastru veľmi blízko, a naopak, ku konfliktom a intrigám veľmi ďaleko. Tieto zábery sú toho jasným dôkazom!

Pondelok patril obľúbenému food blogerovi Danovi, ktorý na Instagrame vystupuje ako cojebratislava. Sympatický súťažiaci si pre súperov pripravil zaujímavé a chutné menu a oni mu na oplátku venovali slušných 33 bodov.

Bez servítky

Už v úvode mohli diváci Bez servítky vidieť, že sa niektorí účastníci poznali. A tí, ktorí nie, to veľmi rýchlo napravili. Za stolom panovala priateľská atmosfére a na rozdiel od mnohých predchádzajúcich súťažiacich prebiehal celý večer bez hádok či nemiestnych urážok. 

Ema sa priznala: Pre toto natáčanie Bez servítky takmer nezvládla

Dôkazom, že si pätica mladých ľudí skutočne sadla, sú zábery na ich instagramových profiloch. Všetci sa v pondelok podvečer stretli u Kristíny, aby si spoločne pozreli práve Bez servítky, pri čom si pochutnávali na Petriných preslávených jednohubkách. Po skončení natáčania sa tak cesty aktuálnych bojovníkov o výhru 1000 eur určite nerozišli, práve naopak, a to sa teda asi ešte nestalo.

Bez servítky

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ, Instagram/jednohoobkovo, pantymian