Len 23-ročná slovenská speváčka Patrícia Janečková vyhrala v roku 2010 talentovú súťaž, kde si získala srdcia obrovského množstva Čechov aj Slovákov. Mladá umelkyňa so skvele našliapnutou kariérou ale oznámila priaznivcom veľmi smutnú správu.

Patrícii napriek jej mladučkému veku vo februári tohto roka diagnostikovali rakovinové ochorenie prsníka. Talentovaná speváčka na sociálnej sieti potvrdila, že ju čaká séria chemoterapií, po ktorých, okrem iného, príde aj o svoje nádherné vlasy.

Ako napokon ozrejmila, je vďačná, že stihla vďaka svojim kamarátom ešte absolvovať fotenie. Mladá Patrícia však dostala do vienka okrem krásneho hlasu aj odhodlanie čeliť ťažkým životným výzvam s optimizmom a nadšením do ďalšieho života.

Z jej slov je zrejmé, že sa nevzdáva, hoci ju po skončení cyklov chemoterapií čaká aj náročná mastektómia. Od lekárov sa však dozvedela výborné správy, ktoré speváčku mimoriadne potešili: “Už som v polovici svojej liečby chemoterapiou a po troch dlhých mesiacoch mám konečne dobrý pocit, pretože výsledky z kontrolného vyšetrenia sú dobré! Má to zmysel,” zverejnila povzbudivú novinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto:  TV Nova, IG/patricia_janeckova