Paľo Habera (54) bol vždy aktívny a venoval sa niekoľkým športom. Jeho úrazy ho však zastavili a od lekárov dostal nekompromisne stopku!

Spevák kapely Team utrpel tri úrazy kolena, ktoré boli vážne a lekári mu museli oznámiť, že si už asi nikdy nezalyžuje alebo nezahrá tenis. No tvrdohlavý Habera sa rozhodol, že sa o to aspoň pokúsi. Svoju radosť prejavil aj na sociálnej sieti, kde uviedol, čo všetko musel spraviť, aby sa mohol opäť postaviť na lyže. Po piatich rokoch sa mu totiž podarilo zísť svah!

,,Keď mi pred piatimi rokmi doktor po tretej operácií kolena povedal, že si nie je istý, či moje obľúbené športy tenis a lyžovanie ešte niekedy budem robiť, tak som zostal dosť smutný. Pred tromi rokmi som začal pravidelne behať, cvičiť a občas aj posilňovať, aby som to raz dokázal. A včera a dnes som to dal a naviac ešte aj u mňa doma v rodnom kraji pod Nízkymi Tatrami u nás na Táľoch. A ešte tu mám so sebou aj deti a najlepších kamarátov z detstva. Som happyyyy!!!!! Dokázal som to, lebo SOM veľmi CHCEL!!“napísal štastný spevák

Zdroj|Foto: instagram.com