Strana Hlas, ktorá je podľa predbežných predvolebných prieskumov favoritom ďalších parlamentných volieb, usporiadala cez víkend snem v Liptovskom Mikuláši. Ten začal príhovorom expremiéra Petra Pellegriniho, ktorému sa hneď v úvode podaril poriadny trapas.

Strana Hlas usporiadala počas víkendu snem, ktorý bol zorganizovaný v Liptovskom Mikuláši. Na pódiu vystúpili všetky známe tváre, ktoré sa prihovorili ľuďom s víziami do budúcna, ako aj s aktuálnymi témami, ktoré trápia národ. Snem otváral šéf Hlasu a bývalý premiér Peter Pellegrini, ktorému sa však hneď na úvod podaril nepríjemný trapas. Pellegrini nedávno taktiež zbieral pre stranu peniaze, pričom Slováci mu poslali sumy s veľavravnými odkazmi.

V úvode reči si už po niekoľkýkrát zamenil svoju stranu Hlas a Ficov Smer, odkiaľ pred dvomi rokmi spolu s ďalšími kolegami odišiel. “Zároveň sme veľmi jasne povedali, že Smer bude robiť politiku takú, ktorá posilní úlohu štátu,” zahlásil Pellegrini. Na politikovi bolo vidieť, že sa po svojom brepte zháčil, no pokračoval v prejave.

Trapas, ktorý sa už nedal prekryť, si všimla aj Denisa Saková, ktorá sa vo videu evidentne snaží svojmu šéfovi pomôcť. Nenápadne mu do ucha čosi pošepne, a keďže ide len o krátke slovo, môžeme sa domnievať, že Pellegriniho opravila v jeho chybičke. Na vtipnú situáciu upozornila satirická stránka Zomri, ktorá zverejnila aj spomínanú pasáž z expremiérovho prejavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/HLAS – Sociálna demokracia, Zomri